Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmany Antico, Mikulov

Snadná online rezervace Apartmany Antico a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmany Antico (Apartmány), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmany Antico. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmany Antico může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmany Antico se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmany Antico vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

Apartmany Antico (Apartmány), Mikulov

Svobody 213, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmany Antico
Apartmany Antico 1Apartmany Antico 2Apartmany Antico 3Apartmany Antico 4Apartmany Antico 5Apartmany Antico 6Apartmany Antico 7Apartmany Antico 8Apartmany Antico 9Apartmany Antico 10Apartmany Antico 11Apartmany Antico 12Apartmany Antico 13Apartmany Antico 14Apartmany Antico 15Apartmany Antico 16Apartmany Antico 17Apartmany Antico 18Apartmany Antico 19Apartmany Antico 20Apartmany Antico 21Apartmany Antico 22Apartmany Antico 23Apartmany Antico 24Apartmany Antico 25Apartmany Antico 26Apartmany Antico 27Apartmany Antico 28Apartmany Antico 29Apartmany Antico 30Apartmany Antico 31Apartmany Antico 32Apartmany Antico 33Apartmany Antico 34Apartmany Antico 35Apartmany Antico 36Apartmany Antico 37Apartmany Antico 38Apartmany Antico 39Apartmany Antico 40Apartmany Antico 41Apartmany Antico 42

Apartmány Antico se nachází v centru Mikulova. Sídlí v budově ze 17. století a jsou zařízené v toskánském stylu. K dispozici budete mít bezplatné Wi-Fi i nedaleké neplacené soukromé parkoviště.

Jeden apartmán je zařízen v místním pálavském stylu a má dřevěné podlahy, TV s plochou obrazovkou, ložnici s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnnou troubou a koupelnu se sprchou.

Druhý apartmán je zařízen v provensálském stylu a nabízí dřevěné podlahy, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, rozkládací pohovku, 2 ložnice, kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnnou troubou a koupelnu se sprchou.

K oblíbeným aktivitám v okolí patří cyklistika a pěší turistika a trasy vedou jen 150 metrů od apartmánů. Krajinný celek Lednicko-valtický areál, zapsaný na seznamu UNESCO, je vzdálený do 10 km. Apartmány Antico jsou situovány 50 km od Brna.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmany Antico)

Aktivity

Tenisový kurt, Pěší turistika, Cyklistika, Aquapark

Jídlo a pití

Bar, Víno/šampaňské, Možnosti snídaně

Doprava

Parkování na ulici, Parkovací garáž

Různé

Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmany Antico)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 12:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmany Antico)

Informujte prosím Apartmany Antico o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.