Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmán Lavander, Mikulov

Snadná online rezervace Apartmán Lavander a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Lavander (Apartmány), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Lavander. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Lavander může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Lavander se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Lavander vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Apartmán Lavander (Apartmány), Mikulov

Alfonse Muchy 26, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Lavander
Apartmán Lavander 1Apartmán Lavander 2Apartmán Lavander 3Apartmán Lavander 4Apartmán Lavander 5Apartmán Lavander 6Apartmán Lavander 7Apartmán Lavander 8Apartmán Lavander 9Apartmán Lavander 10Apartmán Lavander 11Apartmán Lavander 12Apartmán Lavander 13Apartmán Lavander 14Apartmán Lavander 15Apartmán Lavander 16Apartmán Lavander 17Apartmán Lavander 18Apartmán Lavander 19Apartmán Lavander 20Apartmán Lavander 21Apartmán Lavander 22Apartmán Lavander 23Apartmán Lavander 24Apartmán Lavander 25Apartmán Lavander 26Apartmán Lavander 27

Apartmán Lavander se nachází ve staré židovské části historického centra Mikulova, pouhých 50 metrů od hlavního náměstí a naproti mikulovského zámku. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV.

Apartmán zdobí rustikální prvky a dekorace z doby Alfonse Muchy. Má velký obývací prostor s postelí, posezení a kuchyňský kout. V koupelně najdete hydromasážní sprchu.

V docházkové vzdálenosti najdete náměstí s restauracemi a obchody. Vinný sklípek je vzdálený 250 metrů. Apartmán Lavander nabízí neplacené soukromé parkoviště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Lavander)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Možnosti snídaně

Doprava

Parkování na ulici

Služby na recepci

Turistické informace

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmán Lavander)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Lavander)

Informujte prosím Apartmán Lavander o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.