Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmán Relax-chatka, Mikulov

Snadná online rezervace Apartmán Relax-chatka a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Relax-chatka (Apartmány), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Relax-chatka. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Relax-chatka může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Relax-chatka se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Relax-chatka vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Apartmán Relax-chatka (Apartmány), Mikulov

28 U Lomu, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Relax-chatka
Apartmán Relax-chatka 1Apartmán Relax-chatka 2Apartmán Relax-chatka 3Apartmán Relax-chatka 4Apartmán Relax-chatka 5Apartmán Relax-chatka 6Apartmán Relax-chatka 7Apartmán Relax-chatka 8Apartmán Relax-chatka 9Apartmán Relax-chatka 10Apartmán Relax-chatka 11Apartmán Relax-chatka 12Apartmán Relax-chatka 13Apartmán Relax-chatka 14

Tento apartmán se nachází v Mikulově, 43 km od Brna, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi.

V apartmánu je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí a k dispozici je také TV s plochou obrazovkou. Apartmán Relax-chatka má také gril.

Apartmán Relax-chatka je vzdálený 21 km od města Laa an der Thaya a 44 km od Znojma. Na letiště Brno-Tuřany je to 38 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Relax-chatka)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Gril, Víno/šampaňské

Doprava

Parkování na ulici

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Venkovní nábytek

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmán Relax-chatka)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Relax-chatka)

Upozorňujeme, že se platí v hotovosti. Kreditní karta slouží pouze k zaručení rezervace. Informujte prosím Apartmán Relax-chatka o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.