Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartment Mikulov, Husova Ulice, Mikulov

Snadná online rezervace Apartment Mikulov, Husova Ulice a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Mikulov, Husova Ulice (Apartmány), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Mikulov, Husova Ulice. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Mikulov, Husova Ulice může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Mikulov, Husova Ulice se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Mikulov, Husova Ulice vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Apartment Mikulov, Husova Ulice (Apartmány), Mikulov

Husova 87/7 Podkroví, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Mikulov, Husova Ulice
Apartment Mikulov, Husova Ulice 1Apartment Mikulov, Husova Ulice 2Apartment Mikulov, Husova Ulice 3Apartment Mikulov, Husova Ulice 4Apartment Mikulov, Husova Ulice 5Apartment Mikulov, Husova Ulice 6Apartment Mikulov, Husova Ulice 7Apartment Mikulov, Husova Ulice 8Apartment Mikulov, Husova Ulice 9Apartment Mikulov, Husova Ulice 10Apartment Mikulov, Husova Ulice 11Apartment Mikulov, Husova Ulice 12Apartment Mikulov, Husova Ulice 13Apartment Mikulov, Husova Ulice 14Apartment Mikulov, Husova Ulice 15Apartment Mikulov, Husova Ulice 16Apartment Mikulov, Husova Ulice 17Apartment Mikulov, Husova Ulice 18Apartment Mikulov, Husova Ulice 19Apartment Mikulov, Husova Ulice 20

Apartmán Mikulov, Husova Ulice se nachází v Mikulově, 43 km od Brna, a nabízí klimatizované ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartmán je vybaven TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. K dispozici je také kuchyňský kout s myčkou, sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Součástí je vlastní koupelna s vanou. Ložní prádlo je zajištěno.

Apartmán Mikulov, Husova Ulice je vzdálen 20 km od města Laa an der Thaya a 43 km od Znojma. Letiště Brno-Tuřany je vzdálené 39 km od ubytování.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Mikulov, Husova Ulice)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika

Služby pro rodiny a zábava

Televizní programy pro děti

Různé

Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace

Obecné podmínky (Apartment Mikulov, Husova Ulice)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Mikulov, Husova Ulice)

Upozorňujeme, že úschovna kol je k dispozici na vyžádání po potvrzení ze strany ubytování. Informujte prosím Apartment Mikulov, Husova Ulice o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.