Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Golden Willow, Mikulov

Snadná online rezervace Golden Willow a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Golden Willow (Apartmány), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Golden Willow. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Golden Willow může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Golden Willow se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Golden Willow vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.2

Golden Willow (Apartmány), Mikulov

22. Dubna 8, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Golden Willow
Golden Willow 1Golden Willow 2Golden Willow 3Golden Willow 4Golden Willow 5Golden Willow 6Golden Willow 7Golden Willow 8Golden Willow 9Golden Willow 10

Golden Willow se nachází v Mikulově, 43 km od Brna, a nabízí výhled na město. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

V kuchyni najdete myčku nádobí a troubu. V ceně tohoto ubytování s možností vlastního stravování jsou i ručníky a ložní prádlo.

Golden Willow stojí 20 km od města Laa an der Thaya a 43 km od Znojma. Na letiště Brno-Tuřany je to 39 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Golden Willow)

Různé

Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Golden Willow)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Golden Willow)

Upozorňujeme, že při příjezdu je třeba uhradit bezpečnostní zálohu. Platbu lze provést pouze kreditní kartou. Tato záloha bude vrácena na vaši kreditní kartu do 5 dnů po odjezdu po kontrole stavu ubytování.

Plánujete-li přijet po 20:00, informujte prosím ubytování o přesném čase svého příjezdu.

Upozorňujeme, že hotel nepřijímá platby v hotovosti a je zde možné platit pouze kreditní kartou. Informujte prosím Golden Willow o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.