Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Boutique Apartman Mikulov, Mikulov

Snadná online rezervace Boutique Apartman Mikulov a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Boutique Apartman Mikulov (Prázdninové domy), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Boutique Apartman Mikulov. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Boutique Apartman Mikulov může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Boutique Apartman Mikulov se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Boutique Apartman Mikulov vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Boutique Apartman Mikulov (Prázdninové domy), Mikulov

Husova 73/31, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Boutique Apartman Mikulov
Boutique Apartman Mikulov 1Boutique Apartman Mikulov 2Boutique Apartman Mikulov 3Boutique Apartman Mikulov 4Boutique Apartman Mikulov 5Boutique Apartman Mikulov 6Boutique Apartman Mikulov 7Boutique Apartman Mikulov 8Boutique Apartman Mikulov 9Boutique Apartman Mikulov 10Boutique Apartman Mikulov 11Boutique Apartman Mikulov 12Boutique Apartman Mikulov 13Boutique Apartman Mikulov 14Boutique Apartman Mikulov 15Boutique Apartman Mikulov 16Boutique Apartman Mikulov 17Boutique Apartman Mikulov 18Boutique Apartman Mikulov 19Boutique Apartman Mikulov 20Boutique Apartman Mikulov 21Boutique Apartman Mikulov 22Boutique Apartman Mikulov 23Boutique Apartman Mikulov 24Boutique Apartman Mikulov 25Boutique Apartman Mikulov 26Boutique Apartman Mikulov 27Boutique Apartman Mikulov 28Boutique Apartman Mikulov 29Boutique Apartman Mikulov 30Boutique Apartman Mikulov 31Boutique Apartman Mikulov 32Boutique Apartman Mikulov 33Boutique Apartman Mikulov 34

Butikový apartmán Mikulov se nachází v historické renesanční budově, která stojí hned vedle zámku v Mikulově uprostřed malebné přírodní rezervace Pálava. Budova má okouzlující střešní terasu, klenuté stropy a odhalené dřevěné trámy. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Všechny pokoje mají moderní koupelnu. Z terasy a haly se můžete kochat výhledem na zámek.

V restauraci vzdálené 50 metrů se podávají typická česká jídla a snídani si hosté mohou koupit v nedaleké pekárně či kavárně. Butikový apartmán Mikulov stojí 15 minut jízdy od Lednicko-valtického areálu, který je zapsaný na seznamu UNESCO.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Boutique Apartman Mikulov)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Společné prostory

Terasa, Sluneční terasa

Úklidová služba

Denní pokojová služba

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Boutique Apartman Mikulov)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Boutique Apartman Mikulov)

Informujte prosím Ruby's Mikulov o předpokládaném čase svého příjezdu předem. Tuto informaci můžete během rezervace napsat do zvláštních požadavků nebo ubytování kontaktovat přímo.

K zaručení rezervace je třeba zaplatit zálohu bankovním převodem. Ruby's Mikulov vás bude po rezervaci kontaktovat s pokyny. Informujte prosím Boutique Apartman Mikulov o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.