Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Hotel Aurelius Mikulov, Mikulov

Snadná online rezervace Hotel Aurelius Mikulov a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Hotel Aurelius Mikulov (Hotely), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Hotel Aurelius Mikulov. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Hotel Aurelius Mikulov může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Hotel Aurelius Mikulov se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Hotel Aurelius Mikulov vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7.8

Hotel Aurelius Mikulov (Hotely), Mikulov

Pod Platanem 10, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Hotel Aurelius Mikulov
Hotel Aurelius Mikulov 1Hotel Aurelius Mikulov 2Hotel Aurelius Mikulov 3Hotel Aurelius Mikulov 4Hotel Aurelius Mikulov 5Hotel Aurelius Mikulov 6Hotel Aurelius Mikulov 7Hotel Aurelius Mikulov 8Hotel Aurelius Mikulov 9Hotel Aurelius Mikulov 10Hotel Aurelius Mikulov 11Hotel Aurelius Mikulov 12Hotel Aurelius Mikulov 13Hotel Aurelius Mikulov 14Hotel Aurelius Mikulov 15Hotel Aurelius Mikulov 16Hotel Aurelius Mikulov 17Hotel Aurelius Mikulov 18Hotel Aurelius Mikulov 19Hotel Aurelius Mikulov 20Hotel Aurelius Mikulov 21Hotel Aurelius Mikulov 22Hotel Aurelius Mikulov 23Hotel Aurelius Mikulov 24Hotel Aurelius Mikulov 25Hotel Aurelius Mikulov 26Hotel Aurelius Mikulov 27Hotel Aurelius Mikulov 28Hotel Aurelius Mikulov 29Hotel Aurelius Mikulov 30Hotel Aurelius Mikulov 31Hotel Aurelius Mikulov 32Hotel Aurelius Mikulov 33Hotel Aurelius Mikulov 34Hotel Aurelius Mikulov 35Hotel Aurelius Mikulov 36Hotel Aurelius Mikulov 37Hotel Aurelius Mikulov 38Hotel Aurelius Mikulov 39Hotel Aurelius Mikulov 40Hotel Aurelius Mikulov 41

Hotel Aurelius Mikulov se nachází v Mikulově, 44 km od Brna a 21 km od města Laa an der Thaya v Rakousku. Penzion má terasu, výhled na město, restauraci a bar. Na vyžádání a za příplatek je možné uspořádat degustaci vín. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi a na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Všechny pokoje mají TV a koupelnu se sprchovým koutem. Na recepci si můžete půjčit fén a žehličku.

K dispozici je zde přepážka s turistickými informacemi a bezplatná uzamykatelná kolárna.

Do Znojma je to odtud 44 km. Hotel Aurelius Mikulov stojí 39 km od letiště Brno - Tuřany.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Hotel Aurelius Mikulov)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Topení, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Hotel Aurelius Mikulov)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Hotel Aurelius Mikulov)

Upozorňujeme, že směnný kurz platný v hotelu se může lišit od kurzu vaší banky. Rozdíly se nevrací. Informujte prosím Hotel Aurelius Mikulov o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.