Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Městský penzion Mikulov, Mikulov

Snadná online rezervace Městský penzion Mikulov a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Městský penzion Mikulov (Penziony), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Městský penzion Mikulov. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Městský penzion Mikulov může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Městský penzion Mikulov se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Městský penzion Mikulov vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.2

Městský penzion Mikulov (Penziony), Mikulov

Česká 6, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Městský penzion Mikulov
Městský penzion Mikulov 1Městský penzion Mikulov 2Městský penzion Mikulov 3Městský penzion Mikulov 4Městský penzion Mikulov 5Městský penzion Mikulov 6Městský penzion Mikulov 7Městský penzion Mikulov 8Městský penzion Mikulov 9Městský penzion Mikulov 10Městský penzion Mikulov 11Městský penzion Mikulov 12Městský penzion Mikulov 13Městský penzion Mikulov 14Městský penzion Mikulov 15Městský penzion Mikulov 16Městský penzion Mikulov 17

Městský penzion Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Tento penzion má přepážku s turistickými informacemi. Pokoje mají terasu.

V penzionu jsou pokoje s psacím stolem, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Městský penzion Mikulov nabízí některé pokoje s výhledem do zahrady a všechny pokoje jsou vybaveny rychlovarnou konvicí. V každém z pokojů najdete také mikrovlnnou troubu.

Brno je 43 km daleko a město Laa an der Thaya je vzdálené 21 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Městský penzion Mikulov)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Služby na recepci

Turistické informace, Individuální přihlášení/ odhlášení

Různé

Topení, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Městský penzion Mikulov)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Městský penzion Mikulov)

Informujte prosím Městský penzion Mikulov o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.