Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Pension Čížek, Mikulov

Snadná online rezervace Pension Čížek a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Čížek (Apartmány), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Čížek. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Čížek může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Čížek se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Čížek vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Pension Čížek (Apartmány), Mikulov

28. října 2, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Čížek
Pension Čížek 1Pension Čížek 2Pension Čížek 3Pension Čížek 4Pension Čížek 5Pension Čížek 6Pension Čížek 7Pension Čížek 8Pension Čížek 9Pension Čížek 10Pension Čížek 11Pension Čížek 12Pension Čížek 13Pension Čížek 14Pension Čížek 15Pension Čížek 16Pension Čížek 17Pension Čížek 18Pension Čížek 19Pension Čížek 20Pension Čížek 21Pension Čížek 22Pension Čížek 23Pension Čížek 24Pension Čížek 25Pension Čížek 26Pension Čížek 27Pension Čížek 28Pension Čížek 29Pension Čížek 30Pension Čížek 31Pension Čížek 32Pension Čížek 33Pension Čížek 34Pension Čížek 35Pension Čížek 36Pension Čížek 37

Pension Čížek se nachází v Mikulově, 44 km od Brna, a nabízí zahradu. Do rakouského městečka Laa an der Thaya je to odtud 20 km. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi.

Apartmány mají satelitní TV s plochou obrazovkou a některé také kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ručníky jsou zajištěny.

Pension Čížek nabízí také zázemí pro grilování.

V okolí se můžete věnovat cyklistice a pěší turistice. Pension Čížek stojí 43 km od Znojma. Na letiště Brno-Tuřany je to 39 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Čížek)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril

Doprava

Parkování na ulici, Parkovací garáž

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Klimatizace

Obecné podmínky (Pension Čížek)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pension Čížek)

Informujte prosím Pension Čížek o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.