Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Pension Mikulov, Mikulov

Snadná online rezervace Pension Mikulov a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Mikulov (Penziony), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Mikulov. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Mikulov může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Mikulov se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Mikulov vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.2

Pension Mikulov (Penziony), Mikulov

Na Jámě 28, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Mikulov
Pension Mikulov 1Pension Mikulov 2Pension Mikulov 3Pension Mikulov 4Pension Mikulov 5Pension Mikulov 6Pension Mikulov 7Pension Mikulov 8Pension Mikulov 9Pension Mikulov 10Pension Mikulov 11Pension Mikulov 12Pension Mikulov 13Pension Mikulov 14Pension Mikulov 15Pension Mikulov 16Pension Mikulov 17Pension Mikulov 18Pension Mikulov 19Pension Mikulov 20Pension Mikulov 21Pension Mikulov 22Pension Mikulov 23Pension Mikulov 24Pension Mikulov 25Pension Mikulov 26Pension Mikulov 27Pension Mikulov 28Pension Mikulov 29Pension Mikulov 30Pension Mikulov 31Pension Mikulov 32Pension Mikulov 33Pension Mikulov 34Pension Mikulov 35Pension Mikulov 36Pension Mikulov 37Pension Mikulov 38Pension Mikulov 39Pension Mikulov 40Pension Mikulov 41Pension Mikulov 42Pension Mikulov 43Pension Mikulov 44Pension Mikulov 45Pension Mikulov 46

Penzion Mikulov se nachází v centru města, 500 metrů od zámku. Má vinný sklípek, saunu a sezónní krytý bazén. V celém objektu je dostupné Wi-Fi zdarma.

Ve všech jednotkách najdete koupelnu, kuchyňský kout a posezení s TV. Některé mají v koupelně velkou vanu.

Penzion se nachází 150 metrů od restaurace, 200 metrů od obchodu s potravinami a 300 metrů od autobusové zastávky. Svatý Kopeček a Kozí Hrádek najdete 2 km od ubytování a zámek Lednice a zámek Valtice stojí 14 km od penzionu.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Mikulov)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Bazén a wellness

Sauna, Krytý bazén (sezónní), Bazén

Společné prostory

Terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení

Obecné podmínky (Pension Mikulov)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pension Mikulov)

Vezměte prosím na vědomí, že pozdní check-in je k dispozici na vyžádání a předchozího potvrzení. Může být účtován příplatek. Informujte prosím Pension Mikulov o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.