Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Pension Sebastian, Mikulov

Snadná online rezervace Pension Sebastian a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Sebastian (Penziony), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Sebastian. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Sebastian může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Sebastian se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Sebastian vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.1

Pension Sebastian (Penziony), Mikulov

Konevova 14, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Sebastian
Pension Sebastian 1Pension Sebastian 2Pension Sebastian 3Pension Sebastian 4Pension Sebastian 5Pension Sebastian 6Pension Sebastian 7Pension Sebastian 8Pension Sebastian 9Pension Sebastian 10Pension Sebastian 11Pension Sebastian 12Pension Sebastian 13Pension Sebastian 14Pension Sebastian 15Pension Sebastian 16Pension Sebastian 17Pension Sebastian 18Pension Sebastian 19Pension Sebastian 20Pension Sebastian 21Pension Sebastian 22Pension Sebastian 23Pension Sebastian 24Pension Sebastian 25Pension Sebastian 26Pension Sebastian 27Pension Sebastian 28Pension Sebastian 29Pension Sebastian 30Pension Sebastian 31Pension Sebastian 32Pension Sebastian 33Pension Sebastian 34Pension Sebastian 35Pension Sebastian 36Pension Sebastian 37Pension Sebastian 38

Tento penzion se nachází pouhých 200 metrů od centra Mikulova a jeho součástí je zařízená terasa s grilem. Všichni hosté mohou užívat také kuchyň s jídelním stolem.

Pension Sebastian skýtá výhled na 300 metrů vzdálený zámek Mikulov. V blízkosti penzionu jsou k dispozici bezplatná parkovací stání. Objekt je vyzdoben různými malbami, obrazy a také artefakty v africkém stylu.

Součástí všech pokojů je vlastní koupelna se sprchou. Jednotlivé pokoje mají odlišné barvy a jsou zařízené masivním dřevěným nábytkem a podlahami z tvrdého dřeva.

Pension Sebastian se nachází na území přírodní rezervace Svatý kopeček u Mikulova, která je součástí jihomoravských Pavlovských vrchů. Hosté mohou ochutnávat místní vína, nebo podnikat pěší túry a cyklistické výlety do okolní přírody plné zeleně.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Sebastian)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril

Doprava

Pronájem kol (za poplatek)

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Společná kuchyně, Venkovní nábytek

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Pension Sebastian)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pension Sebastian)

Informujte prosím Pension Sebastian o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.