Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Penzion Baltazar Mikulov 3***, Mikulov

Snadná online rezervace Penzion Baltazar Mikulov a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Baltazar Mikulov (Penziony), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Baltazar Mikulov. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Baltazar Mikulov může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Baltazar Mikulov se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Baltazar Mikulov vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Penzion Baltazar Mikulov 3*** (Penziony), Mikulov

Husova 44, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Baltazar Mikulov
Penzion Baltazar Mikulov 1Penzion Baltazar Mikulov 2Penzion Baltazar Mikulov 3Penzion Baltazar Mikulov 4Penzion Baltazar Mikulov 5Penzion Baltazar Mikulov 6Penzion Baltazar Mikulov 7Penzion Baltazar Mikulov 8Penzion Baltazar Mikulov 9Penzion Baltazar Mikulov 10Penzion Baltazar Mikulov 11Penzion Baltazar Mikulov 12Penzion Baltazar Mikulov 13Penzion Baltazar Mikulov 14Penzion Baltazar Mikulov 15Penzion Baltazar Mikulov 16Penzion Baltazar Mikulov 17Penzion Baltazar Mikulov 18Penzion Baltazar Mikulov 19Penzion Baltazar Mikulov 20Penzion Baltazar Mikulov 21Penzion Baltazar Mikulov 22Penzion Baltazar Mikulov 23Penzion Baltazar Mikulov 24Penzion Baltazar Mikulov 25Penzion Baltazar Mikulov 26Penzion Baltazar Mikulov 27Penzion Baltazar Mikulov 28Penzion Baltazar Mikulov 29

Penzion Baltazar je situovaný v bývalé židovské čtvrti v Mikulově a otevírá se z něho výhled na mikulovský zámek a na krajinu jižní Moravy. Nabízí prostorné ubytovací jednotky s parketovými podlahami a Wi-Fi zdarma vybavené satelitní LCD TV.

Všechny pokoje a apartmá mají vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Některé jednotky jsou klimatizované a v jedné lze za příplatek využívat krb.

Penzion má bar a terasu. Hosté zde mohou ochutnat některá z místních vín. Vedle se nachází restaurace.

Penzion Baltazar Mikulov je vzdálený 10 km od Lednicko-valtického areálu, krajinného celku s barokním zámkem pod ochranou UNESCO. K zázemí penzionu patří i bezplatné uzamykatelné parkoviště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Baltazar Mikulov)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Bar, Snídaně do pokoje

Služby na recepci

Denní tisk

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Klimatizace, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Penzion Baltazar Mikulov)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Penzion Baltazar Mikulov)

Penzion Baltazar Mikulov vás žádá, abyste mu předem oznámili předpokládanou hodinu příjezdu. Tuto informaci můžete při rezervaci napsat do zvláštních požadavků nebo se na penzion obraťte přímo. Pokud tak neučiníte, možná vám personál Penzionu Baltazar Mikulov v den příjezdu sám zatelefonuje.