Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Penzion Pohoda, Mikulov

Snadná online rezervace Penzion Pohoda a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Pohoda (Penziony), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Pohoda. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Pohoda může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Pohoda se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Pohoda vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.1

Penzion Pohoda (Penziony), Mikulov

Valtická 20a, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Pohoda
Penzion Pohoda 1Penzion Pohoda 2Penzion Pohoda 3Penzion Pohoda 4Penzion Pohoda 5Penzion Pohoda 6Penzion Pohoda 7Penzion Pohoda 8Penzion Pohoda 9Penzion Pohoda 10Penzion Pohoda 11Penzion Pohoda 12Penzion Pohoda 13Penzion Pohoda 14Penzion Pohoda 15Penzion Pohoda 16Penzion Pohoda 17Penzion Pohoda 18Penzion Pohoda 19Penzion Pohoda 20Penzion Pohoda 21Penzion Pohoda 22Penzion Pohoda 23Penzion Pohoda 24Penzion Pohoda 25Penzion Pohoda 26Penzion Pohoda 27

Penzion Pohoda se nachází 15 minut chůze od centra Mikulova. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem. Hosté mohou využívat sdílenou kuchyň s jídelním koutem.

Penzion Pohoda poskytuje pokoje s TV, posezením, psacím stolem a koupelnou s vanou nebo sprchou.

Na místě je k dispozici terasa, úschovna lyží nebo jízdních kol, stolní tenis, šipky a dětské hřiště.

Do restaurace odtud dojdete za 2 minuty a mikulovské vlakové nádraží je vzdálené 2 km. U penzionu lze zdarma parkovat na veřejném parkovišti.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Pohoda)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Stolní tenis, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Společná kuchyně

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Penzion Pohoda)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 09:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Penzion Pohoda)

Informujte prosím Penzion Pohoda o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.