Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmány V Jámě, Mikulov

Snadná online rezervace Apartmány V Jámě a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmány V Jámě (Apartmány), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmány V Jámě. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmány V Jámě může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmány V Jámě se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmány V Jámě vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.2

Apartmány V Jámě (Apartmány), Mikulov

Na Jámě 1725/6b, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmány V Jámě
Apartmány V Jámě 1Apartmány V Jámě 2Apartmány V Jámě 3Apartmány V Jámě 4Apartmány V Jámě 5Apartmány V Jámě 6Apartmány V Jámě 7Apartmány V Jámě 8Apartmány V Jámě 9Apartmány V Jámě 10Apartmány V Jámě 11Apartmány V Jámě 12Apartmány V Jámě 13Apartmány V Jámě 14Apartmány V Jámě 15Apartmány V Jámě 16Apartmány V Jámě 17Apartmány V Jámě 18Apartmány V Jámě 19Apartmány V Jámě 20Apartmány V Jámě 21Apartmány V Jámě 22Apartmány V Jámě 23Apartmány V Jámě 24Apartmány V Jámě 25Apartmány V Jámě 26Apartmány V Jámě 27Apartmány V Jámě 28Apartmány V Jámě 29Apartmány V Jámě 30Apartmány V Jámě 31Apartmány V Jámě 32Apartmány V Jámě 33Apartmány V Jámě 34Apartmány V Jámě 35Apartmány V Jámě 36Apartmány V Jámě 37Apartmány V Jámě 38Apartmány V Jámě 39

Penzion V Jámě se nachází 3 minuty chůze od historického centra Mikulova. Má vinný sklep a nabízí moderní apartmány s bezplatným Wi-Fi, kuchyní, TV a koupelnou.

Penzion V Jámě stojí na skvělém místě, což zajišťuje, že se z něj snadno pěšky dostanete k restauracím, obchodům a kavárnám. Za 15 minut dojdete také k mnoha vinným sklípkům.

Vlakové nádraží Mikulov je 25 minut chůze daleko a poblíž penzionu je hostům zdarma k dispozici veřejné parkoviště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmány V Jámě)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Různé

Rodinné pokoje, Topení

Obecné podmínky (Apartmány V Jámě)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 09:30

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmány V Jámě)

Informujte prosím Apartmány V Jámě o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.