Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Rodinne Vinarstvi Mikulov, Mikulov

Snadná online rezervace Rodinne Vinarstvi Mikulov a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Rodinne Vinarstvi Mikulov (Apartmány), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Rodinne Vinarstvi Mikulov. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Rodinne Vinarstvi Mikulov může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Rodinne Vinarstvi Mikulov se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Rodinne Vinarstvi Mikulov vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Rodinne Vinarstvi Mikulov (Apartmány), Mikulov

5 Videnska, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Rodinne Vinarstvi Mikulov
Rodinne Vinarstvi Mikulov 1Rodinne Vinarstvi Mikulov 2Rodinne Vinarstvi Mikulov 3Rodinne Vinarstvi Mikulov 4Rodinne Vinarstvi Mikulov 5Rodinne Vinarstvi Mikulov 6Rodinne Vinarstvi Mikulov 7Rodinne Vinarstvi Mikulov 8Rodinne Vinarstvi Mikulov 9Rodinne Vinarstvi Mikulov 10Rodinne Vinarstvi Mikulov 11Rodinne Vinarstvi Mikulov 12Rodinne Vinarstvi Mikulov 13Rodinne Vinarstvi Mikulov 14Rodinne Vinarstvi Mikulov 15Rodinne Vinarstvi Mikulov 16Rodinne Vinarstvi Mikulov 17Rodinne Vinarstvi Mikulov 18Rodinne Vinarstvi Mikulov 19Rodinne Vinarstvi Mikulov 20Rodinne Vinarstvi Mikulov 21Rodinne Vinarstvi Mikulov 22Rodinne Vinarstvi Mikulov 23Rodinne Vinarstvi Mikulov 24Rodinne Vinarstvi Mikulov 25

Ubytování Rodinné Vinařství Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí bezplatné Wi-Fi, posezení, TV s plochou obrazovkou, kuchyni a neplacené soukromé parkoviště.

Vybavení zahrnuje mikrovlnnou troubu, lednici a rychlovarnou konvici.

Apartmány mají sluneční terasu.

Na místě je možné zařídit vypůjčení jízdních kol, a tak se můžete v okolí věnovat například cyklistice.

Rodinné Vinařství Mikulov leží 44 km od Brna a 20 km od města Laa an der Thaya.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Rodinne Vinarstvi Mikulov)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Cyklistika

Doprava

Pronájem kol (za poplatek)

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Sluneční terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Rodinne Vinarstvi Mikulov)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 12:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Rodinne Vinarstvi Mikulov)

Informujte prosím Rodinne Vinarstvi Mikulov o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.