Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

(Ne)vinná kavárna, Mikulov

Snadná online rezervace (Ne)vinná kavárna a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) (Ne)vinná kavárna (Ubytování v soukromí), ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) (Ne)vinná kavárna. Každý pokoj, či ubytovací jednotka (Ne)vinná kavárna může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku (Ne)vinná kavárna se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte (Ne)vinná kavárna vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

(Ne)vinná kavárna (Ubytování v soukromí), Mikulov

Náměstí 18, Mikulov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

(Ne)vinná kavárna
(Ne)vinná kavárna 1(Ne)vinná kavárna 2(Ne)vinná kavárna 3(Ne)vinná kavárna 4(Ne)vinná kavárna 5(Ne)vinná kavárna 6(Ne)vinná kavárna 7(Ne)vinná kavárna 8(Ne)vinná kavárna 9(Ne)vinná kavárna 10(Ne)vinná kavárna 11(Ne)vinná kavárna 12(Ne)vinná kavárna 13(Ne)vinná kavárna 14(Ne)vinná kavárna 15(Ne)vinná kavárna 16(Ne)vinná kavárna 17(Ne)vinná kavárna 18(Ne)vinná kavárna 19(Ne)vinná kavárna 20(Ne)vinná kavárna 21(Ne)vinná kavárna 22(Ne)vinná kavárna 23(Ne)vinná kavárna 24(Ne)vinná kavárna 25(Ne)vinná kavárna 26(Ne)vinná kavárna 27(Ne)vinná kavárna 28(Ne)vinná kavárna 29(Ne)vinná kavárna 30(Ne)vinná kavárna 31(Ne)vinná kavárna 32(Ne)vinná kavárna 33(Ne)vinná kavárna 34(Ne)vinná kavárna 35(Ne)vinná kavárna 36(Ne)vinná kavárna 37(Ne)vinná kavárna 38(Ne)vinná kavárna 39(Ne)vinná kavárna 40(Ne)vinná kavárna 41(Ne)vinná kavárna 42(Ne)vinná kavárna 43(Ne)vinná kavárna 44(Ne)vinná kavárna 45(Ne)vinná kavárna 46(Ne)vinná kavárna 47(Ne)vinná kavárna 48(Ne)vinná kavárna 49(Ne)vinná kavárna 50(Ne)vinná kavárna 51(Ne)vinná kavárna 52

(Ne)vinná Kavárna je situována na hlavním náměstí v centru Mikulova. V přízemí se nachází vinný a kávový bar. Můžete si zde dát fair trade kávu v bio kvalitě. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem a mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. (Ne)vinná kavárna má také terasu, kde můžete relaxovat.

Do nejbližší restaurace je to 100 metrů. Na autobusovou zastávku to budete mít 300 metrů a na vlakové nádraží 500 metrů.

Židovský hřbitov a synagoga jsou vzdálené 10 minut chůze. Svatý kopeček je 1 km daleko. Za 15 minut od hotelu dojedete do Lednicko-valtického areálu, který je uvedený na seznamu světového dědictví UNESCO, nebo do aquaparku Aqualand Moravia. Oblíbeným cílem turistů jsou také Pasohlávky vzdálené 18 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení ((Ne)vinná kavárna)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Lyžárna, Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Víno/šampaňské, Kavárna přímo na místě, Láhev vody

Doprava

Parkování na ulici

Služby na recepci

Úschova zavazadel, Denní tisk, Turistické informace

Společné prostory

Terasa, Sluneční terasa

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky ((Ne)vinná kavárna)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace ((Ne)vinná kavárna)

Sdělte prosím ubytovacímu zařízení předpokládaný čas příjezdu předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Informujte prosím (Ne)vinná kavárna o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.