Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penziony – hostince v Mikulově, Česká republika

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Mikulov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování v Mikulově, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Mikulov věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel v Mikulově, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Apartmány v Mikulově , Hotely v Mikulově , Penziony v Mikulově , Penziony – hostince v Mikulově , Prázdninové domy v Mikulově , Ubytování v soukromí v Mikulově , Venkovské domy v Mikulově

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování v Mikulově, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku v Mikulově se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu v Mikulově, apartmán v Mikulově, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Penziony – hostince

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Guesthouse Slavia Penziony – hostince, Mikulov

Penziony – hostince, Guesthouse Slavia
8.4

Brněnská 41, Mikulov, Česká republika

Do centra města Mikulov: ~0.5 km | Zobrazit hotel na mapě

Penzion Slávia v Mikulově nabízí sluneční terasu, gril, ve všech prostorách zdarma Wi-Fi a vlastní bezplatné parkoviště. Apartmán i některé pokoje mají pro větší pohodlí hostů také posezení. K vybavení patří TV. Hosté mohou využívat též sdílený kuchyňský kout, kde ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu